Jaro je tu a sním i čas na jarní úklid.

Avšak díky vhodným a efektivním úklidovým pomůckám bude vaše uklízení hračkou.

Sluneční paprsky rozzářily naše domovy a příroda pomalu rozkvétá, je na čase se pustit do jarního úklidu. Proč si ho ale neusnadnit díky výběru vhodných, efektivních úklidových pomůcek a uklidit tentokrát bez námahy?

Éra koberců už pominula a k vytírání se vám bude jistě hodit šikovný pomocník v podobě systémového mopu. Mezi takové patří i Express System+, práce s ním je velmi jednoduchá, rychlá a s vynikajícím výsledkem.Jeho 360° rotační mechanismus účinně mop vyždímá a mřížka na stranách kýble odstraní hrubou špínu, vlasy i chlupy. Ždímací systém zabudovaný v rukojeti ušetří vaše záda, a vy se tak nemusíte ohýbat ani máchat ruce ve špinavé vodě.

Pokud však bydlíte v menším bytě, doporučovali bychom vám kompaktní mop Aqua Revolution System. Je revoluční především svým dvou-úrovňovým čistícím systémem, který umí rozdělit čistou vodu od té použité. Znamená to tedy konec vytírání podlahy špinavou vodou! Od plochých mopů se liší kulatou hlavou, kterou ale můžete hravě vytřít i špatně dostupné rohy místností.

Novinkou letošního roku se stal úklidový set Catch&Clean. Jedná se o kompaktní set gumového smetáku s lopatkou. Použít ho můžete na všechny povrchy včetně koberců a uklidit jakoukoliv nečistotu. Prach, tekutiny ani zvířecí chlupy už nebudou vaším nepřítelem. Mezi další benefity setu patří flexibilní a snadno omyvatelná hlava a lopatka s nášlapným otvorem pro menší námahu při úklidu. Zametání je odteď hračkou!

O velkém trendu mikrovlákna jste už určitě slyšeli, stalo se hitem posledních let a vneslo do světa úklidu úplně nový rozměr. Jde o šetrnou metodu čištění, jenž dokazuje, že uklízet jde rychle, snadno a hlavně bez saponátů! Při vytírání, čištění nebo stírání je totiž mikrovlákno doslova magnet na špínu a prach. Díky speciální vazbě a délce vláken spolehlivě zachytí a odvede téměř všechny nečistoty z povrchu. Využití v domácnosti najde jak v podobě náhrad k systémovým mopům, tak i u utěrek na prach, koupelnu a kuchyň.

Jedním ze zástupců hadříků z mikrovlákna je produkt Magic Effect, který až 4x rychleji vysuší povrch a výhodné balení Microfibre XXL 4+1. Díky barevné odlišnosti jednotlivých utěrek budete mít také pořádek v tom, který na co použít.

329 total views, 1 views today