Už žádné výmluvy!

Komerční prezentace

O domácnost se už budou starat i muži

Tradiční role muže a ženy se mění, fenomén výměny rolí znamená radikální změnu všech oblastní našeho života. Stále více žen hledá naplnění v práci, zatímco muži se zaměřují na rodinu. Vše se mění doma i v práci. Ale je to skutečně pravda? Jaký vliv má výměna rolí na domácí práce? Odpověď najdeme v nedávné studii výzkumné agentury Nielsen. V ní 30 000 zákazníků z 63 zemí světa odpovídalo na otázky týkající se úklidu. Průzkum ukázal, že se v péči o domácnost postupně stírají rozdíly mezi ženami a muži. Celých 43 procent párů si domácí práce dělí.

Čistá domácnost s menší námahou: snadný úklid pro každého

A jak se můžete k tomuto trendu připojit i u vás doma? Je do jednoduché: Vorwerk přináší řešení, díky kterému se už nikdo nemusí vymlouvat. S úklidovým systémem Kobold SP600 je úklid jakékoli pevné podlahy výrazně rychlejší a snazší, protože se s ním vysává a vytírá najednou. Kobold SP600 má navíc řadu technických vylepšení, která zaručeně zaujmou každého pána domu. Jednouché a intuitivní ovládání jediným stiskem tlačítka, funkce automatického navlhčování utěrky a LED indikátor vlhkosti jsou jen jedny z mála vlastností, které dělají z práce s čističem pevných podlah potěšující zážitek. Teď už nic nestojí v cestě tomu, abyste se o domácí práce dělili.

 

Seznam vlastností

Proč je Kobold SP600 tak oblíbený?

  • Jeden krok: Vysávání a vytírání v jednom kroku
  • Ovládání jedním stiskem: snadné a intuitivní používání
  • Efektivní: spotřebuje jen malé množství vody a čisticího prostředku, je tedy úsporný a ohleduplný k životnímu prostředí
  • Praktický: Nemusíte se neustále ohýbat, ani nemáte mokré ruce
  • Funkce automatického navlhčování: podlaha vytřená bez šmouh, s možností přidat vlhkost pro odstranění obzvláště odolných skvrn
  • Snadný úklid v každém koutě: extra široká utěrka pro důkladný úklid

 

O inovacích nového čističe pevných podlah Kobold SP600 se více dozvíte na stránkách vorwerk-kobold.cz. Můžete si zde také domluvit nezávazné osobní předvedení přímo u vás doma.

Komerční prezentace