Kapsáře k zavěšení na zeď nebo na postel

Kapsáře jsou chytrou pomůckou k udržení pořádku v bytě. Právě díky kapsářům se spousta drobností nepovaluje na nejrůznějších místech, ale je pěkně uspořádaná pohromadě. Jak uvidíte, chytré a praktické kapsáře se dají vyrobit z mnoha materiálů, a to včetně těch recyklovatelných. Přinášíme vám proto ty nejzajímavější z nich, které se uplatní jak v pracovně švadlenky, tak v dětském pokoji nebo třeba v koupelně či ve studentském pokoji.

Foto: hometalk.com

Obnošené rifle ještě dříve než putovaly do sběrny textilu, přišly o své kapsy. Ty pak našly uplatnění v kolektivu ostatních ustřižených kapes plnících kolektivně funkci kapsáře. Dobrý nápad, u něhož se vyplatí dát si záležet na kvalitě provedení a vyhrát si s kombinací kapes. 

Foto: buzfeed.com

Tento půvabný kapsář určený na výtvarné potřeby našel inspiraci v geometrii. Jednotlivé kapsy na sebe vzaly podobu geometrických útvarů. Také díky vhodně zvoleným barvám vyhlíží tento závěsný organizér vesele a netradičně.  

Foto: aol.com

Do pracovny či do studentského pokoje v moderním stylu se hodí kapsář s růžovými kapsami. Kapsy jsou přilepené k pevné desce, která se neprověšuje. Základní psací potřeby tak mají své stálé místo a není třeba je pokaždé hledat někde jinde.

Foto: appartmenttherapy.com

Švadlenky si tuhle pomůcku jistě dokážou hravě vyrobit samy. Takovýto organizér na věci, které jsou k šití nezbytné, budou mít vyrobený jedna dvě.

Foto: wish.com

Moderní závěsné kapsáře vypadají skvěle, jsou-li zavěšeny vedle sebe ve třech barevných provedeních. Uplatní se prakticky kdekoli, kde je trocha volného místa na zdi. Rozměr každého z kapsářů je 58,5 x 20,5 x 14 cm. 

Foto: thewhoot.com.au

Kapsáře na postel jsou skvělým řešením kombinujícím výhody dekoračního textilu s jeho praktickou úložnou funkcí. Do jednotlivých kapes si děti mohou ukládat své poklady: plyšové hračky, oblíbenou knížku, pastelky nebo třeba deníček. Kapsář vytvořený v jednotném stylu s přikrývkou skvěle koresponduje s vybavením chlapeckého pokojíku.

Foto: bhg.com

A nakonec tu máme jeden zdařilý plechový kapsář. Ten uvítají ti velcí. Jeho provedení v plechu se skvěle doplňuje s židličkou ve vintage stylu. Do jednotlivých kapes různých velikostí se vejdou učebnice, knihy, časopisy a spousta dalších nezbytností.

Text: Zuzana Bohdalová

514 total views, 1 views today