Kam ukládat své poklady

Také jste jako malí měli svůj oblíbený kufřík, do něhož jste si ukládali všechny své poklady? Milujete nejrůznější košíky, krabice a další lepenkové úložné prostory? Máte v domácnosti více tabletů, ale nevíte, jak je rozlišit, aby se vám nepletly? Pokud jste odpověděli na všechny 3 otázky ano, tak my vám na ně dáme jednu jedinou společnou odpověď: KAZETO – KArel ZEjda Továrna.
Firma s dlouholetou tradicíkam ukladat sve poklady 2 - Kazeto - lepenkova krabice
Firma KAZETO má na našem trhu dlouholetou tradici. Již od roku 1925 přináší originální výrobky, které si získaly oblibu nejen u nás, ale i v celém světě. Svými originálními, praktickými a vysoce estetickými produkty pomáhá řešit nejeden z našich problémů, hlavně s uskladňováním. S výrobky značky KAZETO můžeme cestovat do světa, ale také z nich vytvořit okouzlující úložné prostory, které naše byty přemění na stylové domácnosti, kde všechno má své místo a řád. Navíc nyní přichází firma s nabídkou obalů a stojanů na tablety. Firma se již od svého vzniku zaměřuje na výrobu nejrůznějších lepenkových produktu ve vysoké kvalitě a svůj sortiment neustále rozšiřuje.
Pro dámy, pro pány, pro děti
Kufry nýtované, kufříky pro děti s obrázky večerníčkových hrdinů, nebo se zvířátky, pořadače do kanceláří a pracoven, kloboukovky, úložné krabice, nebo stylové sáčky, každý si tu najde svoje. Rozkládací boxy, kulaté či oválné krabice, hranaté krabice, boxy se šuplíky, ale i školní složky nebo stojánky na mobily, tablety nebo fotky, také aktovkové kufříky a mnohé výrobky v nejrůznějším barevném provedení, to je široký sortiment firmy KAZETO. Na designu jejich okouzlujících a zároveň velmi praktických výrobků se podílí celá řada domácích i zahraničních návrhářů.
Fotokufr – dárek, který vždy potěšíkam ukladat sve poklady 3 - kazeto - zasobnik na dokumenty
Ve firmě KAZETO můžete udělat také objednávku takzvaného fotokufru. Jedná se o potisk kufru vlastní fotografií dodanou ve formátu na šířku. Fotokufr můžete objednat i přes internet. Stačí poslat fotografii v tiskové kvalitě, vybrat velikost kufru a zpátky si nechat zaslat hotový výrobek například poštou. Takový fotokufr bude naprosto originálním dárkem, který jistě mile překvapí každého obdarovaného. Poslouží pak například místo krabice na fotky, jako zásobník na klubka vlny, pokud pletete nebo háčkujete či jako úložné místo na šperky a pochopitelně s vámi může i cestovat.
Stojany na tablety
2 v 1, moderní trend, který se ukázal být velmi praktický, oslovil i firmu KAZETO, která se pružně vydala cestou výroby obalů na tablety, jenž slouží zároveň i jako stojany. Obal a stojan v jednom zajišťuje dostatečnou ochranu displeje před poškozením a také dodává zajímavý design. Máte-li v domácnosti více tabletů, je možné odlišit je od sebe právě tímto originálním obalem. V sortimentu jsou i obaly bez potisku, které si může každý člen rodiny vyzdobit podle svého. Převrácením obalu získáte rovnou velmi praktický stojan na tablet.
Výstavní a exportní činnostkam ukladat sve poklady 1 - Kazeto -obal na tablet
S výrobky prestižní firmy KAZETO se můžeme pravidelně setkávat při příležitosti výstav, například v Německu na pravidelném výstavním veletrhu Ambiente. I v tuzemsku jsou k vidění nově vyvíjené výrobky na výstavní ploše EXPO Praha na výstavě DESIGN SHAKER. Cestou stálého exportu se dostávají produkty také do většiny zemí EU, do USA, Japonska a skandinávských zemí. A pokud se vydáte na výlet do Přerova, můžete zde navštívit také firemní prodejnu, kde je možné si produkty rovnou nejen prohlédnout, ale i zakoupit.
Foto: KAZETO Přerov