Jak na uskladnění kol v domácnosti

Rate this post
Máme tu konečně jaro a s jarem přicházejí na řadu i mnohé sportovní aktivity, které bylo obtížné provozovat přes zimu, a tak jsme je pro zimní roční období tak trošku odložili k ledu. Ovšem teď je všechno jinak! Teploty se příjemně šplhají vzhůru. Sluníčko nás zásobuje svými paprsky čím dál vydatněji, a tak toužíme vyrazit do přírody a za sportovními aktivitami. Cyklistika bude jistě jednou z těchto aktivit. 

Jak na uskladneni kol v byte 1Mít kolo po ruce 

S kolem budeme vyrážet na cesty stále častěji, a tak budeme jistě chtít mít ho pro každou příležitost připravené někde po ruce. Na řadu tak přijdou mnohé stojany, háky, uskladňovací prostory a držáky na kola. A věřte nebo ne, z vašeho kola se může stát zajímavá interiérová dekorace nebo dokonce působivé zátiší s kolem, umístíte-li ho například do rámu od obrazu. 

Nebojte se poškození interiéru

Jste vášniví cyklisté? Pak jste možná stáli před otázkou ukládání kol již mnohokrát. Připojte je například k rámu visícímu na zdi. Uložení kola přímo v obytném prostoru je perfektním nápadem pro minimalistické interiéry, které nejsou přetížené nábytkem a dekoracemi. Rozhodně není třeba se obávat, že byste uskladňováním kol v interiéru zdi, stropy nebo podlahy nějak poškodili. Existuje mnoho zajímavých způsobů, které vám to umožní. 

Jaké jsou možnosti uskladněníJak na uskladneni kol v byte 2

Připojte kolo na kladku blízko stropu. Je to úžasný způsob, pokud nemáte dostatek prostoru i na stěnách – vypadá to velmi kreativně! Dejte kolo do držáků pod stropem. Pokud máte několik kol, je to ideální řešení, ale samozřejmě budete potřebovat více volného místa a vysoké stropy! Připojte kolo za použití jednoho z dalších kol. To je skvělý nápad pro dlouhý a úzký prostor, můžete umístit kolo svisle, například v rohu. Připevněte na stěnu dostatečně pevnou dřevěnou políčku, nebo bedýnku a udělejte z ní netradiční držák na kolo. Využijte kreativně také dřevěné palety jako držáky na kola. Možností je opravdu mnoho. 

Text: Zuzana Bohdalová

Foto: shutterstock.com