Chystáte svatbu? Moderní jsou svatby v boho stylu

Boho styl je něco, co voní neotřelostí a originalitou. Máte-li v úmyslu uspořádat svatbu podle svých vlastních představ a nikoli tak, abyste se všem zavděčili, vsaďte na boho styl. Nespoutanost, nezávislost, dobrodružství a krása. To všechno se na takové svatbě dá spojit. Boho styl v sobě snoubí prvky etna, hippies i gypsy stylu, a tak se opravdu vaše svatba v tomto duchu ponese možná v jistém bizarním duchu, ale bude naprosto originální.

Foto: pinterest.com

Pro pořádání svatby v boho stylu je ideální jarní a letní období. Obřad můžete uspořádat na zahradě, stejně jako celou svatební hostinu. Vždyť i místo konání vašeho sňatku by mělo odpovídat vašemu naturelu, případně vašim zálibám.  

Foto: junebugweddings.com

Svatební šaty jsou nedílnou součástí oslav začátku společného života, a tak i v tomto směru popusťte uzdu své fantazii a vsaďte přitom na jednoduchost a pohodlí. Žádné sešněrované korzety, ale spíše krajka v jemných odstínech béžové, broskvové nebo šedé budou to pravé. Ženichovi klidně bez obav nasaďte na krk dřevěného motýlka.

Foto: etsy.com

Nemějte strach odlišit se opravdu výrazně i ve svatební výzdobě. Osobitost vaší svatby podtrhne drhaný oltář a zdobené židličky pro nevěstu a ženicha. Květinovou výzdobu směrujte spíše k lučním květinám, kopretiny, slunečnice, nebo hodně zeleně budou to pravé. 

Foto: gaiandmore.club

Židličky na svatbu uspořádanou v rodinném sadu si klidně vypůjčte u sousedů. Něco možná najdete u maminky nebo babičky na půdě, rozhodně není nutné mít všechny židličky stejné. Svatební stůl můžete vyzdobit girlandou z větviček a tu podložit běhounem z pytloviny. Svatební výzdoba by měla být celkově spíše jednoduchá a vzdušná.

Foto: pinterest.com

Svatba pořádaná na zahradě, nebo v přírodě je vždy méně formální, než ta pořádaná v kostele, a tak i výzdoba může být netradiční a přitom klidně velmi romantická.  Květiny i svíčky se dají naaranžovat do zavařovacích skleniček ozdobených krajkovými stužkami nebo režným provázkem.  

Foto:hertsy.com

Dort v přírodním duchu stojící na podložce z plátku ze stromu se bude mezi svatebčany jistě těšit velké pozornosti. Živé nebo sušené květiny ho zajímavě dotvoří.

Foto: pinterest.com

Jmenovky také získáte jednoduše. Vložte papírovou kartičku se jmény do naříznutých dřevěných špalíčků a nikdo už si pak nesplete své místo u stolu.

Foto: thesweetstuff.co.uk

Nabízené dobroty pro svatebčany uskládejte také netradičně. Starý stůl osvěžte drhaným dekorem, mini zákusky nazdobte netradičně a kolem stolu rozvěste další ukázky své ruční práce.

Text: Zuzana Bohdalová

717 total views, 1 views today