Proměna stoličky ve zvířátko

Děti milují zvířátka, a tak jim jistě uděláte velkou radost pořízením stoličky v podobě některého ze známých zvířátek. Na výběr jej jich celá škála. Jejich základ tvoří nízké malé stoličky se čtyřmi dřevěnými nohami a kulatým sedákem. Těla zvířátek jsou dodatečně uháčkována a navléknuta na stoličky. Tak které zvířátko si vyberete vy? 

Foto: pinterest.com

Foto: haakpret.nl

Tento pštros nebo pštrosáče se opravdu povedlo. Svůj dlouhý krk a hlavu rozhodně do písku strkat nebude, naopak, bude dělat dítěti v dětském pokojíku milou společnost. 

Foto: echtstudio.nl

Díky známému animovanému seriálu Ovečka Shaun se dostala do povědomí nejen dětí, ale i dospělých také tato zvířátka. Krásně provedené a pěkně huňatá ovečka z bílé vlny bude mít jistě radost z některého z hodných dětí, které ji dostane za odměnu.  

Foto: pinterest.com

V přehlídce oblíbených zvířat rozhodně nesmí chybět slon. Toto majestátní zvíře ve zmenšené podobě působí velmi mile a zároveň realisticky, takže si ho jistě oblíbí nejen ty nejmenší děti.

Foto: haakpret.nl

Zebry jsou natolik charakteristické svým dvoubarevným pruhováním, že tento poznávací znak nesmí chybět ani na jejich hravé stoličkové verzi. Pěkně lesklá očka a zvýrazněná kopýtka skvěle dotvoří dokonalou podobu zvířete.

Foto: pinterest.com

Velmi módním zvířátkem se v posledních letech stal jednorožec. Tento dávný symbol čistoty a ochrany dostal v moderním pojetí ještě další rozměr. A tím je síla, moudrost a věčný život.  Věděli jste, že jednorožec nikdy nešlápne na žádného živého tvora, ani na tu nejmenší berušku nebo broučka?

Foto: etsy.com

Veselá opička se svým úsměvem přinese radostné chvíle každému dítěti. Je-li to vaše takovým malým neposedou, určitě se mu stoličkou v podobě opičky zavděčíte. Nesmí jí chybět charakteristický na konci zatočený ocásek a pěkně velká tmavá ouška.

Foto: haakpret.nl

Mnozí z nás milují již od dětství žirafy. Někteří jich mají celou sbírku, a pokud v této vaší sbírce chybí ještě žirafí stolička, pak už byste jistě neměli váhat a měli byste si ji do své sbírky pořídit.

Foto: haakpret.nl

Obliba dinosaurů a nejrůznějších dráčků je také na vzestupu.

Foto: knittingparadise.com

Rudolf, nebo chcete-li vánoční sob ze Santova spřežení by neměl v přehlídce zvířátek rozhodně chybět. Je velmi oblíbený a díky svému jasně červenému nosu také nepřehlédnutelný. Stejně tak tomu bude i se stoličkou v dětském pokoji vašich ratolestí.

Foto: echtstudio.nl

Kočky, jedny z nejčastěji se vyskytujících domácích zvířat u nás mají mezi dětským nábytkem rovněž své zástupce. Tenhle zamračený kocour bude nejspíš všem dobře známý Garfield. Stává se totiž poměrně často, že komiksové postavy se v mnoha podobách dostanou do reálného života. A proč by ne třeba zrovna v podobě dětské stoličky!

Text: Zuzana Bohdalová

378 total views, 1 views today