ELICA – designové poklady do vaší kuchyně

Značku ELICA si většina z nás spojí automaticky s odsavačem par, nicméně, tento výrobce umí skvěle i jiné věci. V jeho portfoliu můžete najít řadu STREAM a TECHNE, kde komunikuje odsavač s varnou deskou a na základě speciálního senzoru upravuje svůj výkon,  inteligentní zařízení SNAP a osvěžovače vzduchu na výměnné kapsle MARIE. Pojďme se na některé podívat trochu zblízka…

Stream_Gen Om air

Inovativní, nadčasové odsavače ELICA

Představte si tu možnost, kdy všechny vaše požadavky budou splněny ještě dřív, než je vyřknete. Tohle umí nejmodernější řada odsavačů Stream a Techne, v níž se snoubí velký výkon se senzorovou technologií, díky níž pružně reaguje na varnou desku a jí přizpůsobuje svůj výkon Přičemž si musíme uvědomit, že obě řady Stream a Techne dokáží reagovat na skutečné vaření, umí rozpoznat, zda se pouze vaří voda nebo zda se třeba smaží řízek. Absolutní novinkou je Indukční varná deska s integrovaným odsavačem par NIKOLATESLA vybavený centrálním ventilátorem, který dosahuje velmi vysoké výkonnosti z hlediska zachytávání výparů, úrovně hluku a energetické účinnosti. K dispozici je jak v režimu odtahu, tak i recirkulaci. Indukční varná deska byla navržena tak, aby dobře zapadla do jakéhokoli typu obytného prostoru.

Výpary z vaření a pachy se pohybují nahoru rychlostí asi 1m/s a poté jsou zachyceny zařízením NikolaTesla, který vzduch zrychluje na 5m/s. Tímto zrychlením proudění vzduchu, je schopen účinně zachytit všechny výpary a pachy, které vzniknou

NikolaTesla Mix Version Generale

Inteligentní prvek

Moderní systémy se vyznačují tím, že umí pracovat kontinuálně, hlídají procesy a pružně reagují při jakýchkoli změnách tak, aby zaručily rovnoměrnou kvalitu výsledku. Ani Elica v tomto ohledu nezůstává pozadu, o čemž svědčí takzvaný Snap, což je první inteligentní zařízení, které je vybavené čidly, jež neustále kontrolují kvalitu a vlastnosti vzduchu. Při zhoršené kvalitě se aktivuje a spustí kompletní obměnu vzduchu. To ovšem není celé, protože Snap vás nezbaví jenom nepříjemných kuchyňských výparů vznikajících při přípravě jídla či kouře, ale také různých chemických látek anebo pylů či bakterií. Jako správné smart zařízení je možné Snap ovládat přes chytrý telefon díky stejnojmenné aplikaci, jež vám současně zobrazí nejenom kvalitu vzduchu, ale i teplotu a vlhkost. Tento systém samozřejmě spolupracuje i s odsavači Stream a Techne.

Marie_alimenti_white

Nezbytné osvěžení

Neméně důležitou součástí kvalitního vybavení pro dokonale čistý a zdravý vzduch je osvěžovač vzduchu. Řada Elica Marie funguje na principu studené technologie pomocí antialergických kapslí, které jsou vyměnitelné. Díky technologii NEUTRALYX, kapsle zajišťují neutralizaci pachů a aktivně uvolňují vůně. Tento osvěžovač se dá pohodlně ovládat s pomocí dálkového ovladače.

Vše, co potřebujete vědět o odsavačích, se dozvíte na www.elicacr.cz.

Snap_Bagno_SNAP_verde