Tam kde luxus znamená domov

Tam kde luxus znamená domov Kdo z nás by nechtěl bydlet v krásném luxusním domově, kde nechybí designové doplňky, ale kde to zároveň není neosobní a sterilní, ale útulné a domácí. A přesně tento pocit budete mít, pokud navštívíte nový showroom Casamoderna v Dolních Břežanech.

Byli jsme přitom, když 16. května proběhlo slavnostní otevření nového Studia interiéru a osvětlení dvou showroomů Aulix a Casamoderna, na které dorazili architekti, designéři, dodavatelé, média i příznivci studia.

Na ploše 1500m2 kromě občerstvení, živé hudby a zábavy bylo k vidění kompletní interiérové vybavení bytu včetně kuchyní, podlahových krytin, bytových doplňků. Těžko by se našel člověk, který by si v té nádheře nevybral.

Společnost Casamoderna je totiž interiérové studio, které vzniklo propojením mnohaletých zkušeností v oblasti prodeje designového interiérového nábytku, výroby atypických interiérů a v neposlední řadě prodeje a pokládky podlahových krytin všech typů.

Filozofií firmy je nabídnout koncovým zákazníkům, ale i spolupracujícím architektům a designérům individuální přístup v příjemném prostředí, kde si můžou vybrat jednotlivé kusy solitérního nábytku od prověřených zahraničních výrobců nebo využít 26 leté zkušenosti společnosti Casamoderna ve výrobě atypického nábytku a zařídit si tak interiér ušitý na míru. 

Aby byl interiér kompletní, nesmí chybět doplňky a dekorace. Ani na ty společnost Casamoderna nezapomněla. V jejich studiu najdete velký výběr tapet včetně tapet z přírodních materiálů, koberce celoplošné či kusové s možností volby konkrétního rozměru, designové osvětlení, bytové dekorace či závěsy, záclony, japonské a římské rolety, vše šité na zakázku.

A protože interiér začíná vždy od podlahy, naleznete v Casamoderna ucelenou nabídku kvalitních podlah od předních světových výrobců. Vybírat můžete z velkého množství laminátových, vinylových, třívrstvých a masivních podlah.

www.casamoderna.cz
Náměstí Na Sádkách 705
252 41 Dolní Břežany
Czech Republic
tel: +420 731 656 731

486 total views, 1 views today