DESIGNOVÁ SVÍTIDLA PRO VÁŠ INTERIÉR

Interiérová svítidla nám poskytují umělé osvětlení a zároveň jejich design dotváří styl interiéru. Trendem dnešní doby je světlem zvýraznit různé oblasti v interiéru a pomocí světelných akcentů celý prostor příjemně harmonizovat. Přinášíme vám několik nadčasových trendů ze světa svítidel, které rozzáří váš interiér ve všech směrech.

Industriální styl s poctivou dávkou přírodních materiálů

Industriální svítidla jsou ozdobou téměř každého obytného prostoru. Kov ve všech jeho přírodních podobách, kvalitní sklo a zajímavé industriální detaily doladí váš interiér nejenom světlem.  Ručně vyráběná industriální svítidla ROBERS a IL FANALE se svými propracovanými detaily můžeme vnímat i jako určitou formu umění. Svítidla v industriálním stylu jsou oblíbená do kuchyňských prostorů, nad jídelním stolem nebo jako nástěnná svítidla v pracovním koutku. Nebojte se kombinace moderního stylu s industriálními prvky. Budete příjemně překvapeni.

Industriální svítidla Robers
IL FANALE

TIP: Použitím moderních LED žárovek v retro Edison stylu dodáte industriálním svítidlům hřejivé světlo, které krásně doplní surové přírodní materiály.

Čisté linie a lehkost v moderním stylu

Máte rádi minimalistický interiér, založený na čistých liniích? Výrobce moderních svítidel Team Italia se zaměřuje na jednoduché geometrické tvary a neutrální barvy.  Samotný design svítidel však nepůsobí nudně. Interiérová svítidla Team Italia se naopak stávají objektem pozornosti v každém interiéru.

Moderní svítidla Team Italia

Návrat Art Deco stylu

Velké oblibě se také těší Art Deco styl, který interiéru dodává šarm a prestiž. Tento styl se zrodil ve 20. letech 20. století v USA a dodnes je zdrojem inspirace pro současný design. Art Deco zdůrazňuje čisté linie, jedinečný design a vyváženost formy a umění. Na svítidla geometrických tvarů jsou použity zrcadlové materiály jako je chrom, zlaté a stříbrné kovy. Objevujte svítidla v Art Deco stylu od IL FANALE.

Svítidla v Art Deco stylu

TIP na závěr:

V hlavních obytných částech doporučujeme používat stmívatelná svítidla a světelné zdroje s teplou bílou barvou. Večerní ambientní osvětlení dokáže vytvořit úžasnou uvolňující atmosféru.

___________________________________________________________________________

Veškeré info získáte na našem webu:
HOLAS LIGHTING

HOLAS LIGHTING

1,010 total views, 1 views today