Vysoké postele – trend současnosti.

Rate this post

Komerční prezentace

Royal Sleeper Baldur top view

Postele typu boxspring neboli kontinentální postele jsou u nás čím dál více populární. Nedílnou součástí tohoto typu postelí je spodní box nejčastěji vyráběný z masivní dřevěné konstrukce, ve které je uloženo speciální taštičkové jádro. Na tyto boxy se zpravidla pokládá vysoká taštičková matrace, která je doplněna různými druhy pěn, gelů, ale i materiály jako je velbloudí srst nebo koňské žíně. Výsledkem tohoto složení je nejen vysoká zdvihová výška postele, ale především komfortní spaní. Díky absenci roštu či pevných desek se do těla nepřenáší žádné mikrootřesy, které by zhoršovaly kvalitu spánku.

Společnost Casamoderna na našem trhu zastupuje výrobce Royal Sleeper, který své postele a matrace distribuuje po celém světě do čtyř a více hvězdičkových hotelů. Postele lze dodat s různými typy čel, výběr je ze široké škály čalounění.

Jelikož se jedná o zakázkovou výrobu, je možné postele i matrace dodat v atypických rozměrech. Tento typ postelí je velice často doplňován o čalouněnou lavici nebo úložný box ve stejném designu.

www.casamoderna.cz

Royal Sleeper Baldur front brown

Komerční prezentace