Vyrobte svým psům vlastnoručně dárek pod stromeček

Rate this post

Nemůžeme sice zaručit, že váš pes si bude vážit vámi vlastnoručně vyrobeného dárku, ale rozhodně zaručujeme, že vás potěší, když jej uvidíte si s ním hrát, nebo na něm svého psa spát pěkně v klidu a pohodě. A klid a pohoda, ty přece k Vánocům patří.

Foto: pillarboxblue.com

Pěkná kost, ta se psovi vždycky líbí. A když bude ušitá z vyřazených riflí a ještě k tomu vašima rukama, jistě sklidí u vašeho domácího mazlíčka úspěch. Riflovina je přece jen o něco pevnější látka, takže by taková kostička mohla nějakou dobu přežít i pěkně velké psí zuby.

Foto: dogsandpuppies.win

Dalším dobrým nápadem je využít svou kreativitu k tvorbě nějakého zvířátka jako hračky vytvořené některou z metod splétání. Zvláště štěňatům se tento typ hraček velmi líbí. Pro fenečky můžete pochopitelně při tvorbě hračky využít jinou barevnou kombinaci materiálu.

Foto: etsy.com

Další kategorií velmi oblíbených hraček jsou přetahovadla. Do těch se s oblibou zakousnou i dospělí nebo starší pejsci. Materiál můžete volit různý, od provazů, přes kusy látek až po rozstříhaná vyřazená trika nebo mikiny.

Foto: mysticknotwork.com

Zručnější z vás, kteří si troufnou na speciální smotávací techniku, mohou svému psovi vyrobit přetahovadlo z provazu. Vyrobené přetahovadlo z pevného lana už bude mít delší trvanlivost a bude se líbit jistě i větším psům.

Foto: invisiblepoint.com

Dalším naším tipem na dárek pro domácí mazlíčky je výroba stahovacích nebo i jiných typů obojků. Zde je využito plochého suku vytvořeného metodou drhání.

Foto: furzapper.com

Váš pes rád sleduje společně s vámi večer televizi? Ale nelíbí se vám, jak máte poté chlupatou celou pohovku? Jednoduše tomu udělejte přítrž! Nemusíte psa vyhnat z jeho oblíbeného místa, ale ušijte mu praktický pratelný potah na sedačku nebo křeslo, které pak nebudete muset složitě kartáčovat.

Foto: limegreenlady.wordpress.com

Kosti mají vždycky u psů úspěch, tak zkuste pro tentokrát nějaké uháčkovat.

Foto: Pinterest.com

Pěkná domácí boudička pro psa se může také hodit. Pochopitelně spotřeba materiálu jak na boudu, tak na matračku dovnitř se bude odvíjet od velikosti nebo počtu psů, které doma máte. Ale piště si, že radost bude veliká.

Foto: pamperedpettreats.net

Každého psa pod stromečkem jistě potěší něco dobrého na zub. Myslete tedy i na nějaký chutný dárek pod stromečkem a upečte mu některé z těchto psích sušenek. Volit můžete mezi sušenkami z mrkve, dýně, ovesných vloček, nebo arašídového másla. Ale počítejte s tím, že chutnat mu budou jistě všechny.

Foto: furzapper.com

A ti, kdo mají doma dostatek prostoru, mohou psovi zařídit rovnou celý psí pokojíček. Kromě vlastnoručně zhotoveného pelíšku můžete pokojík pro psa vybavit ještě pohovkou, několika úložnými boxy na hračky anebo hrací dekou, případně jmenovkou u vchodu a pochopitelně nezbytnou miskou na vodu a žrádlo, ideálně i s pěknou, dobře ladící podložkou.

Nezapomeňte ale, že největším dárkem pro každého domácího mazlíčka je páníčkova osobní pozornost.

Text: Zuzana Bohdalová

241 total views, 1 views today