Vyrobte svému mazlíčkovi vlastnoručně pelíšek, bude vám vděčný

Rate this post

Vyrostl váš pejsek ze svého štěněcího pelíšku? Potřebuje větší nebo je ten starý už prostě zralý na vyhození? Pusťte se do vlastnoruční výroby nového pelíšku pro vašeho mazlíčka. Přinášíme vám několik skvělých tipů, jak na to.

Foto: muebleshechosconpalets.com

Doslova noblesní pelíšek se dá vytvořit ze staré zásuvky vyřazené komody. Postačí ji trochu obrousit, natřít zdravotně nezávadnou barvou a vyložit měkoučkým polštářkem.

Foto: pinterest.com

Starší psi dají přednost poležení na vyšší matraci, na níž je nebude nic tlačit. Základ dáte jednoduše dohromady z dřevěné palety.

Foto: pinterest.com

Pro malá štěňátka nebo psy trpasličích plemen postačí pelíšek z dřevěné bedýnky.

Foto: turkrazzi.com

Holčičím slečnám se jistě zavděčíte módním puntíkovým vzorem a kombinací růžové a bílé barvy. Na bocích se pelíšek jednoduše sváže na mašli, jako ošatka na pečivo.

Foto: pet-interiors.de

Někteří pejsci dají přednost polštáři i s přikrývkou. Když vyberete barvu, která se hodí do vašeho interiéru, bude psí pelíšek zároveň splňovat kritéria interiérové dekorace.

Foto: paraperro.de

Jakmile se ochladí, dá váš malý pejsek, kterému je věčně chladno, přednost pelíšku, do něhož vklouzne jako vy v zimě do roláku. Využijte na lem pelíšku kožešinku, která ho bude pěkně hřát.

Foto: barkpost.com

Jestliže jste příznivci recyklace, využijte k ušití pelíšku pro psa staré rifle. Jistě jich máte plnou skříň a s největší pravděpodobností je na sebe už všechny nikdy neobléknete. Tak proč by měly rifle ve skříni zabírat místo, když mohou ještě perfektně posloužit.

Foto: diyncraft.com

Jednoduché pelíšky jakéhokoli potřebného rozměru snadno vyrobíte z fleecových dek. Mohou být jednobarevné, decentní, v jásavých, nebo tlumených barvách. Krajům dek nastřihnete třásně a deky po naplnění polštářem svážete právě těmito bočními třásněmi. Výroba je rychlá a jednoduchá. A je hotovo, i bez šití.

Foto: instagram.com

Možná jste zahořeli obdivem ke stanování. Dopřejte stejné potěšení i vašemu pejskovi a ušijte pro něj takové miniaturní típí. Jistě se mu v něm bude skvěle odpočívat. Právě teď letí dvoubarevná kombinace černé a bílé, tak švadlenky rychle za šicí stroje a pusťte se do toho.

Text: Zuzana Bohdalová

415 total views, 4 views today