Televize, kterou nevidíte

4.8 (95.2%) 25 vote[s]

Dávno pryč jsou doby, kdy, kdo měl největší televizi, byl ten největší borec a ploché obrazovky se vystavovaly na odiv všem okolo. Dnes ve spoustě interiérů televize ruší a lidé přemýšlejí, jak ji schovat. Jedno řešení bychom v tuhle chvíli pro vás měli…

Představte si to v reálu. Máte malé dítě a každý den trnete, kdy se mu podaří trefit se do televize a bude malér na světě? Pobíhá vám po bytě štěně a dokáže shodit vše, co mu stojí v cestě? Nejraději byste televizi zavřeli do skříně, abyste ji pořád nemuseli hlídat? Potom stačí pořídit si televizi, která se umí schovat.

Říkáte si, že je to řešení z daleké budoucnosti? Samozřejmě, že ne.  Neviditelná televize už je realitou.  A jak to celé funguje?

Televize je připevněná na speciálně vyvinutý zvedací systém, který ji vysune například z komody, když ji budete chtít využít. A až pořad skončí, jednoduše ji pošlete zpátky na své místo.

Zvedací systém je možné namontovat do speciálně vyrobených skříněk na míru dodávaných v řadě odstínů a dekorů včetně masivu. Pokud máte vlastní designový nábytek, lze zvedací systém vyrobit na zakázku a instalovat ho přímo do vašeho nábytku.

V ložnici jistě oceníte to, že systém lze namontovat také do čela postelí. A pokud se občas v práci chcete podívat na fotbálek, také se neviditelná televize hodí…

 

 

Hlavní výhody neviditelné televize

  • Důmyslný systém, který udělá dojem na vás i na vaše návštěvy.
  • Zútulní váš obývací pokoj nebo ložnici – nebudete koukat na televizi, ale třeba ne hezký obraz, nebo knihovnu…
  • Televizi skryjete před útoky vašich dětí a zvířat.
  • Neviditelnou televizi snadno vysunete a schováte pomocí dálkového ovladače.
  • Na drahý přístroj se nebude prášit ani se do něho nebudou vzpírat sluneční paprsky.

Neviditelná televize je  novým trendem v bydlení,  který oceňují nejen bytoví designéři, ale i slavné osobnosti. Skříňky, do nichž se obrazovka schová, doporučuje například Vendy Hopjáková, závodnice ve snowboardcrossu a účastnice olympijských her Pchojngčchanghu 2018.

 

545 total views, 1 views today