Prefabrikované stavební dílce poslouží i v interiéru

K jedněm z geniálních triků pro zařízení interiéru patří využití levných stavebních dílců. Nejčastěji se jedná o betonové či prefabrikované tvarovky. Možná by vás ani nenapadlo, že právě tenhle prvek se může hodit třeba i k vám domů.

stavebni dilce

Foto: solebich.de

Díky pevnosti a stabilitě se stávají tvarovky dobrým základem pro stolky, poličky anebo pro televizní stání. Proložíte-li je dřevěnými deskami stejné délky, získáte pohledný a velmi praktický interiérový prvek, který vás bude stát minimum financí a hodně toho vydrží.

stavebni dilce 2

Foto: genialetricks.de

Možná byste řekli, že beton namá co dělat v dětském pokoji, ale co říkáte na tuhle perfektní dětskou sedačku? Myslíte, že vašim dětem by se něco podobného nelíbilo v jejich dětském pokojíku?

stavebni dilce 3

Foto: deavita.fr

Ani odrostlejší děti by určitě nic nenamítaly, pokud jim dáte do pokoje tuhle flexibilní sestavu. Vypadá moderně a stylově a vejde se na ni spousta věcí, které by se jinak nejspíš jen tak povalovaly po pokoji. I televize tak má své stabilní zázemí.

stavebni dilce 4

Foto: pinterest.com

Studentský pokoj plný knih, skript a učebnic potřebuje spoustu úložného místa na literaturu. Proč mu ji neposkytnout právě ve formě netradičně pojaté knihovny, která je navíc velice dostupná a stabilní.

stavebni dilce 5

Foto: s -media-cache-ak0.pinimg.com

Správné místo pro televizní obrazovku – hlavně si nezapomeňte sednout dostatečně daleko, abyste si při sledování programů nekazili oči. Dost místa se tu najde na reproduktory, ovladače a sem tam nějakou tu dekoraci.

stavebni dilce 6

Foto: brokenbookspinenumer9.tumblr.com

A máme tu další podobu knihovny, která už něco vydrží, na rozdíl od těch běžných kupovaných, co se často pod tíhou samotných knih prohýbají a sotva se udrží u zdi.

Text: Zuzana Bohdalová

 

monolu.cz