Pestrá nabídka retro elektrospotřebičů do domácnosti

Rate this post

Milovníci, či spíše milovnice retra si v tomto článku přijdou na své. Elektrospotřebičů vyrobených v retro stylu je na současném trhu takové množství, že lze vybírat z různých typů, barev i výrobců. Některé přístroje naprosto věrně kopírují ty z dávné minulosti, jiné se jim jen přibližují. Nicméně výběr je opravdu široký. Pojďme se na pár ukázek společně podívat.

Foto: bestproducts.com

Chcete změnit styl vašeho bydlení, nebo zařizujete úplně novou domácnost? Retro elektrospotřebiče si můžete pořídit při jakékoli příležitosti. Nejlépe se retro spotřebiče a retro doplňky uplatní ve venkovských interiérech, ale žádnou výjimkou nejsou ani interiéry klasické, v nichž rovněž vyniknou.

Foto: pinterest.com

Dámy, které mají v oblibě růžovou barvu a její různé odstíny jistě nepohrdnou takto zařízenou kuchyní. Starorůžová je natolik výrazná barva, že ideální pro její doplnění je výhradně neutrální bílá barva.

Foto: jossandmain.com

Retro sadu domácích elektrospotřebičů můžete rozšířit také o mikrovlnnou troubu. Například tento červený model z řady Nostalgia Electrics sice vy padá tak trochu jako rádio, ale proč ne!

Foto: bestproducts.com

Lednice Smeg  se zaoblenými rohy a praktickou kovovou úchytkou je natolik výrazný prvek, že snad další takový ani do své retro kuchyně nepotřebujete. Postačí již jen nějaký menší doplněk, například v podobě rychlovarné retro konvice, pochopitelně také v jasně červené barvě, nebo mikrovlnná trouba.

Foto: direct.asda.com

A máme tu opět jeden model zajímavé retro mikrovlnné trouby. Tentokrát od značky Daewoo – domácí spotřebiče. I když jsou vzhledem retro, co do nabízených funkcí si nezadají z mnoha novými spotřebiči moderního designu. Nabídnou vám až 5 úrovní výkonu, dětskou pojistku a také funkci rozmrazování. Luxusní retro design v mátově zelené barvě nabízí tato značka i u sladěných chladniček řady FN 153. Tento typ retro mikrovlnné trouby Daewoo získáte za cenu okolo 2300,-Kč.

Foto: kancyl.com

Topinkovač perfektně vyladěný do retro stylu pod značkou Russell Hobbs Ribbon Red Retro má vloženu funkci vysokého nadzvednutí pečiva.  Díky této funkci si můžete průběžně kontrolovat stav opečení svých oblíbených topinek a přitom není třeba přerušit proces opékání.

Foto: bestproducts.com

V produktech jako jsou rychlovarné konvice, je výběr retro elektrospotřebičů snad největší. Barevná škála je tak pestrá, stejně jako tvarové odlišení, že si vybere opravdu každý milovník retra. Barevné provedení se nevyhýbá takovým odstínům, jako je například mátově zelená, starorůžová, jasně červená, bordó nebo slonová kost.

Foto: m.crateandbarrel.com

Produkty Smeg nabízejí celé sady elektrospotřebičů. Od klasických mixerů přes toustovače a hnětače až po rychlovarné konvice nebo lednice. Stačí vybírat spotřebiče, které nejvíce ve své domácnosti využijete.

Foto: phomz.com

I když retro konvice často vypadají jako ty, co se dříve dávaly klasicky na plotnu, ty nynější konvice v retro stylu jsou všechny na elektřinu. Všechny, ať už vestavné nebo volně stojící elektrospotřebiče musí harmonicky souznít s ostatním vybavením vaší kuchyně. Na to pří výběru pamatujte a uvidíte, že s retro vybavením sklidíte úspěch.

Foto: bigchill.com

Naši přehlídku retro kuchyňských elektrospotřebičů uzavřeme ukázkou výrobků značky Big Chill. Například troubu si zde můžete objednat v barvách plážové modři, jak je prezentována na fotografii, dále v máslově žluté, tyrkysové, klasicky v bílé nebo v černé barvě, také v odstínu růžová limonáda nebo třešňová červeň.

Inspirovali jsme Vás? Pak jsme rádi a doufáme, že některý z úžasných retro elektrospotřebičů se stane již brzy součástí vaší domácnosti.

Text: Zuzana Bohdalová

255 total views, 1 views today