Kachlové vodovodní sloupky

5 (100%) 2 votes

Komerční prezentace

Představujeme vám ručně vyráběné kachlové vodovodní sloupky do zahrad. Jejich výroba je zajištěná prostřednictvím společnosti Amity International spol. s r.o., divizí České ruce, ve které se vyrábějí mimo jiné například i kachlová kamna. Tento nápad, vyrábět kachlové vodovodní sloupky, se zrodil v České republice, a po určité vývojové době dospěl do současné podoby tak, aby vyhovoval esteticky i prakticky. To znamená, že potřeba funkčnosti kachlového vodovodního sloupku nezvítězila nad vzhledem tak, jak to bývá v současné době u jiných produktů.

11872282_1684147731805484_7037680325579555904_o_upr

Náš výrobek nemá žádnou konkurenci ve své třídě nikde v České republice a dá se dokonce s jistotou říci, že ani nikde ve světě. Díky ruční výrobě je každý kus originál, který si v sobě nese punc jedinečnosti. Ne takovou formou, která je dnes v praxi běžná, kdy se výrobek se doveze z Číny, v ČR se přebalí a je prodáván jako český výrobek.
Náš kachlový vodovodní sloupek je nádherným doplňkem zahrady, kde se vyjímá a je zároveň funkční. Hodí se ke každému domu či chalupě, zkrátka do jakékoli zahrady, mimo jiné i pro možnost výběru ze široké škály barevných odstínů.

Anicka se vzorem

Použití a instalace Aquasloupku
Kachlový vodovodní sloupek se instaluje do zahrad – trávníků, cestiček, chodníků, skalek, k jezírkům a všude tam, kde potřebujeme mít po ruce vodu. Odpadá tak nevzhledná zahradní hadice uprostřed trávníku k umytí rukou či naplnění konve. Vaše zahrada se rázem stane zahradou o úroveň vyšší, s naším decentním a přesto exkluzivním solitérním funkčním doplňkem. Dodává se kompletně složený. Jeho instalace je velmi jednoduchá a zvládne ji každý. A kdyby přeci jen ne, dorazíme za vámi kamkoli a instalaci provedeme.

IMG_20170703_141428

Možnosti připojení vody jsou dvě:
sloupek plněný spodem má rychlospojku na konci závlahového systému, který také umíme dodat
sloupek plněný zezadu má rychlospojku na konci hadice
Na kohoutu a zadní nebo spodní části jsou vstupy vyrobeny tak, aby korespondovaly s většinou typů rychlospojek, které nabízí dnešní běžní dodavatelé.
Zazimování sloupku je velmi jednoduché. Odpojíme hadici ve spodní části sloupku a otevřeme kohoutek, aby odtekla zbytková voda a nezamrzla uvnitř.
www.aquasloupky.cz, info@aquasloupky.cz, +420 777 478 734

IMG_20170606_124536

logo2

Komerční prezentace