Jak si udělat tu nejlepší domácí kancelář?

Rate this post

Komerční prezentace

V dnešní době je tzv. homeoffice jedním z nejpožadovanějších benefitů. Zaměstnanci jsou rádi, že jednou za čas nemusí chodit do kanceláře a zůstanou pracovat doma. K práci doma ale potřebujeme kvalitní domácí kancelář, abychom mohli podávat stejné výkony, jako když jsme fyzicky v kanceláři. Potřebujeme nejen počítač, ale i zařízení, která nám pomohou mít naši práci v bezpečí zálohovanou. Jak si ale vybrat ty správné produkty pro kvalitní domácí kancelář? To nám poradil Matej Hušták, senior marketing specialista ze společnosti Lenovo.

Jaký je váš názor na homeoffice?

Já osobně homeoffice velice podporuji. Oceňuji na tom zejména úsporu času, protože v tomto případě za prací nemusíte cestovat a díky tomu můžete ušetřit denně i hodiny. Když má potom nějaký zaměstnanec nemocné dítě, nebo je nemocný on sám, je homeoffice také skvělou variantou. Doporučuji ale nebrat homeoffice jako volno nebo naopak pracovat příliš. Doma vás má tendenci hodně věcí rozptylovat, a je proto dobré, se opravu soustředit jenom na práci a v rozumném čase ji skončit.

Co při práci z domova potřebujeme?

Základem je určitě dobrý počítač. Pro kreativní práci a pro lidi, kteří mají rádi stylové a zároveň výkonné počítačové pomocníky bych určitě zmínil YOGA Book 920. Jedná se o úzký notebook, který je ale vybaven vysokou rychlostí a skvělým výkonem. Nebudete s ním mít problém zvládnout domácí práci snadno a rychle. Nabízí také digitální pero, což je lákadlo pro ty, kteří si rádi píší nápady nebo poznámky ručně, ale zároveň je potřebují i elektronicky. Toto pero vám totiž přenese poznámky v reálném čase i do YOGA Booku.

19_Yoga_Book_Type_Watch_Modes_G&G

Dalším skvělým pomocníkem, nejen při práci z domova, je určitě ThinkPad. ThinkPady si můžete vzít i mimo domov, třeba do kavárny. Disponují vysokým výkonem, můžete je vzít takřka kamkoliv a baterie vám vydrží hodiny a hodiny. Klávesnice jsou odolné proti polití a to zdaleka není všechno. S těmito produkty od Lenova vám půjde práce z jakéhokoliv místa od ruky. Letos mimo jiné oslavily už 25 let a jsou neodmyslitelnou součástí počítačové historie.

02_X1_Yoga_14_Inch_Hero_Shot_Stand_Mode_PPT_screen_fill_Black

Co třeba ukládání dat doma apod.?

To je dobrá otázka, je totiž velice důležité myslet na ukládání dat i doma a mít tak svou práci v bezpečí. Lenovo nabízí nejrůznější osobní úložiště. Můžete si tak doma ukládat data i zálohy na jednom místě. Prostřednictvím cloudu máte navíc možnost přistupovat ke svým datům odkudkoliv. Lenovo datová úložiště jsou navíc i ve velmi pěkném designu a tak vám vaši domácí kancelář udělají jak profesionálnější, tak hezčí. Já sám mám doma třeba ultra-bezpečné velkokapacitní osobní úložiště Lenovo Secure 8TB a nemůžu si jej vynachválit.

Lenovo Secure 8TB

Komerční prezentace