Elegantní LED žárovky McLED série Classic

Rate this post

Komerční prezentace

Promyšlená konstrukce LED zdrojů McLED využívající unikátní vlastnosti safírového skla, inertního plynu a zdroje s konstantním proudem umožňuje dosáhnout stabilního výkonu, rozložení světelného toku srovnatelného s klasickou žárovkou a nebývale vysokého měrného světelného výkonu 130 lm/W. Pro náhradu klasické 60W žárovky tak postačí pouze 6W „LED žárovka“ série Classic při zachování všech výhod klasické žárovky.

Obr.1

„LED žárovky“ McLED série Classic jsou dostupné s teple bílým světlem (2 700 K), v mnoha variantách a s paticemi E27 a E14. Vzhledem k všesměrovému rozložení světelného toku nacházejí tyto zdroje uplatnění ve všech svítidlech, v nichž se dříve používala klasická žárovka. Elegantní design zmíněných „LED žárovek“ dovoluje instalovat je také do historických svítidel a všude tam, kde je třeba splnit přísné požadavky na design používané žárovky a kde „LED žárovky“ s typickým bílým chladičem nemohou být z jakýchkoliv důvodů použity.

LED osvětlení do kuchyně, které si zvládne nainstalovat každý!

S řadou LED svítidel Linear light si nyní již opravdu každý dokáže sám snadno nainstalovat moderní a úsporné LED osvětlení např. pod kuchyňskou linku. Velká variabilita, jednoduchá a rychlá montáž, vysoký výkon, nízká spotřeba i prodloužená záruka, to všechno jsou důvody, proč zákazníci tato LED svítidla kupují.

Obr2

Základem celé řady Linear light je společný typ konektoru, díky němuž lze snadno a spolehlivě propojovat veškeré komponenty mezi sebou jako stavebnici. K instalaci tak nejsou třeba ani žádné odborné znalosti, ani žádné speciální nástroje.

Samotná svítidla jsou dostupná v délkách přibližně 30, 50 a 100 cm a s neutrálně bílým světlem (4 000 K). Součástí série Linear light je i sortiment propojovacích prvků, jimiž lze svítidla dostupných délek spojit za sebe a tak si jednoduše a bez pájení sestavit svítidlo požadované délky.

Zákazníci svítidlo nejčastěji doplňují také dotykovým stmívačem, jímž mohou snadno regulovat světelný tok svítidla.

Obr3

Při instalaci do šaten, chodeb a dalších prostor je možné svítidlo doplnit též senzorem pohybu, díky němuž se svítidlo rozsvítí pouze tehdy, zaznamená-li senzor pohyb.

www.mcled.cz

Komerční prezentace