Chybí vám pěkný věšák na klíče? Přinášíme vám 9 zajímavých inspirací!

Rate this post

Díky nápadům, které jsme pro vás vybrali, už nikdy nebudete své klíče hledat po kapsách, na stolech anebo kdekoli jinde. Klíče na vás budou čekat vždy připravené na svém místě, pořád na tom stejném.

vesak_na_klice_09

Foto: quintaldicasa.blogspot.com

Starou poličku na květiny přetřete na zeleno a po uschnutí ji trošku obruste smirkovým papírem, získá tak zajímavý nádech patiny. Do horního levého okraje vyvrtejte otvor na zavařovací sklenici pro květiny a vpravo dolů přišroubujte tři kovové háčky. Tuhle novou poličku alias věšák na klíče už v předsíni nepřehlédnete.

vesak_na_klice_01

Foto: coisasdagil.blogspot.com

Staré dřevěné okno s patinovaným rámem je zajímavou ozdobou i v moderním interiéru. Připevněním poličky do jeho spodní části získáte netradiční místo pro svoje věčně hledané klíče a ještě něco navíc – poutavou dekoraci do vstupního prostoru vašeho bytu.

vesak_na_klice_02

Foto: urbanoutfitters.com

Veselé a nepřehlédnutelné barvy poutají pozornost. Oranžová je tak trochu i výstražná, takže vás ihned upozorní na to, kam jste naposledy odložili své klíče a sluneční brýle. Ušetříte vzácný čas při jejich každodenním hledání.

vesak_na_klice_03

Foto: lacarterarota.com

Na tuto poličku bude zapotřebí i trošku truhlařiny. Vyrobená je ze staré euro palety. Natřená na hnědo vytváří působivý kontrast s přiznaným cihlovým zdivem. Kromě každodenní pošty se na ni vejde i květináč a můžete si sem odložit i mobil nebo dva.

vesak_na_klice_04

Foto: lacarterarota.com

Tak trochu hlavolam připomíná tento neobvykle řešený věšáček na klíče. Dřevěné kuličky zabraňují propadnutí klíčů zavěšených na kožených páscích. Tento systém ukládání klíčů bude perfektně trénovat jemnou motoriku vašich dětí.

vesak_na_klice_05

Foto: lacarterarota.com

A další možnost jak si tak trochu pohrát hned v zádveří. Lego se najde takřka v každé domácnosti a těch pár barevných kostiček snad nebude chybět k dokončení žádného velkolepého Lego projektu. Tak vzhůru do toho! A nezapomeňte do tvorby věšáku zapojit i děti.

vesak_na_klice_06

Foto: wonderfuldiy.com

Na praktickou tabulku můžete napsat každý den jiný vzkaz anebo jen tak popřát ostatním členům rodiny pěkný den. Klíče visící na jednoduchých háčcích jsou nepodstatné ve srovnání s tím, jakou parádu tahle praktická dekorace u vás doma nadělá.

vesak_na_klice_07

Foto: houzz.com

Když dvě hrdličky vedle sebe sedí v ptačí budce a hlídají vaše klíče jako oko v hlavě, nemusíte se bát, že byste je zítra při ranním cvrkotu, než vyrazíte na poslední chvíli do práce, museli někde hledat.

vesak_na_klice_08

Foto: buzzfeed.com

Staré lžíce a vidlička jdou obvykle snadno ohnout. A na tomto příkladu to vyloženě posloužilo svému účelu. Nemusíte nikde hledat háčky, na které byste své klíče zavěsili. Recyklace je in.

Text: Zuzana Bohdalová