CABLOXX – více designu pro uzamykatelný nábytek

Rate this post

 Komerční prezentace

Blum_cab0005_3

Rakouský specialista na výrobu nábytkového kování Blum rozšiřuje s novým centrálním zámkovým systémem oblast využití svých box-systémů a vodicích systémů. Tento sortiment poskytuje systémové řešené zavírání kontejnerů nezávislé na použití typu různých box-systémů.

Pro výrobce to znamená: vše pohodlně, snadno a najednou.

Fusion x64 TIFF File

CABLOXX představuje něco skvělého navíc pro vysoce kvalitní nábytek. Osobní cenné předměty, důvěrné dokumenty, drahé věci a předměty – uzamykatelný nábytek najde své využití v různých místnostech. CABLOXX přináší do nadstandardního vysoce kvalitního nábytku přidanou bezpečnost a zároveň skýtá obrovskou volnost pojetí designu.

Blum_cab0006_3

Nový systém slouží jako ochrana před nežádoucím přístupem. Chcete-li mít všechny uložené předměty v absolutním pořádku, důmyslně uspořádané a bezpečně uložené, je právě CABLOXX tím nejvhodnějším řešením. Výsuvy zůstanou bezpečně uzamčené a tudíž chráněné před nežádoucím přístupem někoho jiného. Zámkovýsystém Blum realizujeme s běžnými zámkovými cylindry, které však nejsou součástí dodávky.

Spolehlivá ochrana pro děti. Pro bezpečnost dětí ve vlastním domě je zamykatelný

výsuv ideální. Bezpečně zajištěny mimo dosah zvědavých dětiček zůstanou potenciální zdroje rizika, jako jsou třeba čisticí prostředky nebo léky.

Blum_cab0016_3

Integrovaná pojistka proti převržení pro volně stojící nábytek. Více bezpečnosti při používání nábytku skýtá CABLOXX díky své integrované pojistce proti převržení. Blokování výsuvu zajistí, aby se otevřel jen jeden výsuv, zatímco ostatní zůstanou zavřené. Realizujeme tak i volně stojící nábytek, který má nadstandardní design.

Blum_cab0020_3

Vysoký komfort při zpracování. V kombinaci s CABLOXX konstruujeme Box systémy a vodicí systémy s běžnými parametry pro zpracování. Díky variabilitě zámkového systému Blum jsou možnosti seřízení a nastavení výšky, do stran, sklonu, hloubky dostupné v plném rozsahu a dají se obvyklým způsobem využívat

s veškerým pohodlím.

Zdroj: PR článek společnosti Blum, s. r. o. www.blum.com

Blum_blumlogo_1