Bezpečnostní dveře GOLIAS – pro bezpečnou domácnost i krásný interiér

1_Elegant_CPL borovice seda struktur

Kvalitní bezpečnostní dveře nelze vypáčit, prokopnout a navíc odolají i ohni a kouři

Standardní dveře lze velmi snadno vypáčit nebo vysadit. Stačí aby byly opatřeny bezpečnostními prvky splňujícími parametry 3. třídy (například 3bodovým hákovým zámkem, třemi plynule seřiditelnými závěsy a třemi pasivními čepy), šance na vloupání se tím rapidně sníží. Kromě toho je důležitá také konstrukce dveří, díky které nelze dveře prokopnout. V SAPELI nabízejí bezpečnostní dveře RC3 GOLIAS, které mají tloušťku 67 mm. Takovou bariéru člověk určitě neprokopne, odolají dokonce i ruční mechanické vrtačce a 70cm páčidlu.

2_final_vstupni dvere do bytu GOLIAS

Dalšími vlastnostmi, bez kterých se bezpečnostní dveře neobejdou, jsou odolnost proti ohni a kouřotěsnost. Abyste před ohněm svůj majetek ochránili, je vhodné mít vstupní dveře nejen bezpečnostní, ale také s dostatečnou protipožární ochranou. Tu nabízí již zmiňované bezpečnostní dveře RC3 GOLIAS, které odolají požáru po dobu minimálně 30 minut. Navíc je možné tyto dveře doplnit o kouřotěsnou funkci, jež oceníte například u dveří do kotelny či garáže.

3_MNF_9753

Zvukotěsnost, tepelná izolace a moderní design – další atributy pro kvalitní bezpečnostní dveře

Doma si většinou potřebujeme hlavně odpočinout, proto je hluk velmi nepříjemným faktorem. Zvukotěsné dveře problém hluku účinně vyřeší, což oceníte zejména v bytových domech v případě, že máte hlučné sousedy nebo výtah s hlasitým provozem. Dveře SAPELI odhluční až 43 dB.

Pokud jde o moderní design, bezpečnostní dveře vždy nebyly jeho symbolem. To ale neplatí pro bezpečnostní dveře SAPELI, které můžete sladit s ostatními dveřmi v interiéru (na výběr máte z více jak 100 dekorů) a z druhé strany, z pohledu ze společné chodby v domě, mohou mít zcela jiný design. Dveře můžete sladit jak samotným povrchem/dekorem, tak i pomocí kování. Navíc v sortimentu SAPELI najdete i dveře 2. bezpečnostní třídy (RC2) v tzv. bezpolodrážkovém provedení, jenž díky absenci přesahu hrany umožňuje dokonalé splynutí dveří se zárubní.

4_digitalni kukatko_vnitrni pohled

Digitální kukátko a odemykání na dálkové ovládání – nevítaní hosté jsou ze hry

Moderní technologie dnes hrají ve všech odvětvích čím dál důležitější roli a v případě bezpečnostních dveří tomu není jinak. Společnost SAPELI nabízí k bezpečnostním dveřím speciální digitální kukátko se záznamem pohybu, které přenáší obraz na malý monitor. Díky tomu snadno vidíte, kdo za dveřmi stojí. Po zazvonění na zvonek je obraz navíc zaznamenáván na paměťovou kartu, takže i v případě vaší nepřítomnosti zpětně vidíte, kdo se u vašeho bytu pohyboval. A pokud navíc také často ztrácíte klíče od bytu, můžete přistoupit k modernějšímu systému odemykání dveří na dálkové ovládání. Zámek ENTR™ se ovládá pomocí bezdrátové klávesnice, smartphonu nebo otiskem prstu.

Produktový tip: vstupní bezpečnostní dveře RC3 GOLIAS od SAPELI mají 3bodový hákový zámek, 3 závěsy a 3 pasivní čepy proti vysazení. Nelze je prokopnout a odolají i 70 cm dlouhému páčidlu či ruční mechanické vrtačce. Po dobu minimálně 30 minut odolají požáru a utlumí okolní zvuky až do 43 dB. Cena dveří GOLIAS v plné výbavě, v provedení Elegant 10 CPL laminát je 22 978 Kč vč. DPH. A nyní, až do konce června 2017, s výhodnou nabídkou – zárubeň v hodnotě 3160,- Kč ke dveřím RC3 GOLIAS zdarma.

Více na www.sapeli.cz.

monolu.cz