Bavte se při zařizování bydlení!

Rate this post

Výborně! Je to tu! Zařizujete si právě úplně nové bydlení. Všechny počáteční starosti a běhání po úřadech, abyste ukořistili potřebná kulatá razítka, už máte zdárně za sebou. Také nudné záležitosti, jakými jsou nová výmalba, natírání a koupě nového bojleru, patří minulosti.

Teď vám zbývá jediné. Udělat z vašeho domu nebo bytu domov. To už je jiná káva. Popusťte směle uzdu vaší fantazii, představujte si, co všechno chcete doma mít. Jak se chcete po příchodu ze zaměstnání cítit. V jakém duchu si přejete mít domácnost zařízenou. Přemýšlejte, uvažujte, dejte si na čas. Už máte jasno? Super, začněte jednat!

Realizace vašich snů nemusí být nikterak složitá

Pokud už tedy jistojistě víte, jakým způsobem budete tvořit vaše bydlení, vrhněte se do realizace. Jděte na to systematicky, třeba po místnostech. Napište si seznam všeho, co je třeba pořídit, do kterého pokoje. Nejspíš byste rádi, aby váš domov odpovídal vaší osobnosti, naturelu. Jedině v takovém případě se tam budete totiž cítit spokojeni. A bylo by fajn, kdyby jednotlivé prvky, dekorace, lůžkoviny a další textil spolu dokonale korespondovaly. Není to ale nijak složité, jak by se mohlo na první pohled zdát. Rozhodně nemusíte hledat v obchodech a na internetu pracně jednotlivé kousky. I na jednom jediném místě najdete vše, co potřebujete. Můžete jednoduše vzhledově sladit celý byt do jednoho stylu, motivu. A pokud nenajdete přesně to, co si představujete, klidně navrhněte váš vlastní motiv a bude vám zhotoven, na cokoliv si jen budete přát. Opravdu. Nebojte se být trochu víc originální a jedineční.

Motivy se zvířaty, fotografie blízkých, nic není problém

Dejme tomu, že jste velcí milovníci psů. Chcete je mít stále nablízku a kochat se pohledem na milé psí oči a roztomilých čenich. Dobrá, udělejte si radost a nechte si vytvořit motivy psiska na textil v domácnosti. Deky, polštáře  nebo třeba osušky můžete mít v takovém designu, v jakém si žádáte. Velmi oblíbenou variantou jsou i potisky fotografií blízkých osob. Co třeba každé ráno popíjet kávu s fotografií vnoučat na hrnku? Příjemná představa.

Decentně, se vkusem

Zastáváte názor, že v jednoduchosti je krása? I tak máte nepřeberné množnosti vyladit svoje hnízdečko k vaší naprosté spokojenosti. Zvolte prostě elegantní, jednoduché vzory. Pověste na zeď v současné době tolik moderní plakáty různých velikostí. Vyberte potisk, jenž je vám blízký, a na který se budete rádi dívat po dlouhou dobu. Vhodné ilustrace pořídíte do ložnice i dětského pokoje. Zaujměte i bez množství dekorativních předmětů, sloužících víceméně jen jako lapače prachu. Vyberte si jednu barvu, do níž budete ladit celý pokoj. Ložnicím kupříkladu sluší fialová. Povlečení s potiskem jemného kvítí ladící s obrazem na stěně bude jistě tvořit dokonalý dojem. Odpočinek je zaručen. Lila závěsy taktéž pomohou vytvořit intimní atmosféru. Nejsou-li květiny pro vás tím pravým obrazem, pak zvolte originálnější alternativu motivu na plátně. Například černobílá fotografie velkoměst  působí velice pěkně. V pracovně se bude vyjímat.

Neztrácejte čas hledáním

Ačkoliv je zařizování domova příjemnou záležitostí, asi touto činností nehodláte strávit zbytek života. Najděte proto takový obchod, který vám nabídne širokou škálu motivů na veškeré bytové textilie, které využijete. Nechte si na přání potisknout závěsy, ubrus, polštářky zkrátka cokoliv. Doplňte už tak útulný domov o pár neotřelých obrazů. Vsaďte na originalitu a kvalitu. Vymyslete vlastní motivy. Udělejte z vašeho bytu tak trochu umělecké místo. Nechte návštěvy obdivovat váš vkus a cit pro detail. Rádi se k vám vrátí a možná vás požádají také o pomoc s jejich bydlením. A vy už budete vědět, jak na to.

Team Impar

IMPAR SUBLIMACE a.s.

316 total views, 3 views today