11 tipů na úložné prostory, které se vždycky hodí

Rate this post

Nekonečné množství tužek a propisek věčně se někde povalujících, nůžky, které pokaždé hledáte anebo klíče či důležité dopisy, to všechno by mělo mít doma své místo. Úložné prostory pro takové věci jsou jen zdánlivě maličkostí. Když hledáte a nenacházíte, může vás to pěkně otrávit. Lepší je mít všechno vždy na svém místě a pohromadě. Podívejme se, jak nato.

Rám ze starého obrazu a pod ním připevněná podložka s otvory nahradí košík s šitím i ukládací místo kancelářských potřeb. Opět je všechno na svém místě a uklizeno. Tak to má být.

Starou okenici stačí trochu přebrousit smirkovým papírem a natřít a máte úložného místa na dopisy habaděj. Barvu nátěru volte podle interiéru. K hnědé se dobře hodí zelená i tyrkysová.

Růžové království švadlenek v rozklápěcí skříni, která původně sloužila ke zcela jinému účelu. Pochopitelně se sem kromě šití vejde třeba i nářadí na ruční výrobu šperků nebo album s fotkami a pár časopisů pro inspiraci.

Tohle staré okénko z chaty bylo doplněno kousky králičího pletiva, korkovou nástěnkou a tabulovou lepicí plochou. A na světě je zajímavý multifunkční kousek.

Kapsář na úřední dopisy, složenky a formuláře a všechno máte pěkně po kupě! Nic nezapomenete zaplatit, nikomu nezapomenete odepsat.

Tak tahle truhla nemá chybu, je prostorná, vejde se do ní spousta dokladů a ještě má tříděné boxy na různé drobnosti. Po otevření slouží i jako nástěnka. Když se zavře, je z ní sedačka. Opravdu skvělý nápad.

Tohle řešení s háčky na boku stolu připomíná tak trochu návrat do školních lavic, ale proč nevyužít postranní desky stolku, když zejí prázdnotou.

Jednoduché řešení s flexi páskami na volné zdi je dekorací a praktickou vychytávkou v jednom.

Poličky na boku i nad stolem ušetří místo. Jak je využijete, nebo čím je zaplníte, to už záleží jen na vás. Řešení je to nadmíru praktické, vše máte po ruce, stačí se jen natáhnout.

Foto zdroj: craftsome.blogspot.com   (všechny obrázky)

Text: Zuzana Bohdalová

270 total views, 2 views today